Letenky a ubytování

Letecká dovolená do Peru je s posledními lety dostupná téměř pro kohokoliv. Je to především díky padajícím cenám letenek, které dosahují historických minim. Je to především zásluhou takzvaných nízkonákladových leteckých společností, kterým se podařilo minimalizovat náklady na let a umožňují tak díky nabízeným cenám let každému. Letecká doprava je prakticky jediným pohodlným způsobem jak se do Peru od nás dostat. Je zde také možnost plavby, ale tento způsob je poněkud zdlouhavý a také nákladný.

Všeobecně se cena jedné letenky včetně zpátečního letu pohybuje už od dvaceti tisíc korun. Konečná cena ale závisí na mnoha faktorech, jako je například termín letu, počet přestupů nebo třída. Samozřejmě, že čím více pohodlí budete chtít, tím výš se finální cena letenky vyhoupne. Může se na první pohled zdát, že je cena ještě stále vysoká, ve srovnání s minulostí se ale ceny výrazně snížily a přese všechno se stále jedná o nejlepší, nejpohodlnější a nejlevnější způsob dopravy na Vaši vysněnou dovolenou.

Prvním místem, kam po příletu do Peru nebo Limy, bude určitě Váš hotel či jiné místo, kde jste si ještě před odletem zajistili ubytování. Nejběžnějším místem ubytování bývá hlavní město Lima. Stojí zde mnoho přepychových hotelů, skromnějších hostelů, apartmánů či takzvaných Bed&Breakfast.; Z hlavního města jsou oblíbená turistická místa poněkud z ruky, takže se zde ubytovávají především lidé, kteří si chtějí užít klidnou dovolenou s procházkami po městě či občasnými nákupy.

Pro vyznavače turistiky je vhodnější ubytování v městečku Cusco nebo dokonce ve slavném městečku Machupicchu pod ruinami proslulého Inckého města. Díky své poloze jsou zde ceny ubytování a dalších věcí o něco dražší než například v Limě, zážitek za to ale stojí. Najdete zde stejně luxusní hotely jako v hlavním městě, nebo méně přepychové penziony, hostely a Bed&Breakfast. V Machupicchu se nejlevnější ubytování pohybuje kolem pěti set korun na osobu na noc.

Copyright © 2024 Peru | Mapa stránek
Created by:
MFÁčko.cz

Doporučujeme: Vyjeďte si na dovolenou do Rakouska, na Korfu, do Indie, do Litvy, do Bratislavy, Benátek a nebo navštivte Saint-Tropez. Udělejte si o víkendu volno a vydejte se do Moskvy v Rusku. Máte rádi teplo, sluníčko a moře? V tom případě doporučujeme dovolenou ve Španělsku. Ať je léto nebo zima, last minute zájezdy jsou vždycky prima!